Jdi na obsah Jdi na menu

Výlet do Pěnčína.

11. 5. 2008

Sluníčko věštilo od rána pěkné počasí a tak nám radost nezkazil ani o půl hodiny zpožděný autobus.

V Pěnčíně jsme si prohlédli výrobu skleněných perel. Když si děti nemohly sáhnout na žhavé sklo, sbíraly alespoň skleněné perličky na zemi. A některé pak utratily peníze v místní prodejně za perličkové korále, náramky, přívěšky, ale i za pohledy a nanuky.

Pak nás čekala prohlídka kozí farmy. To děti moc bavilo a od týdeních kůzlátek jsme je ani nemohly dostat. A kozí sýr si kupovali i ti, kteří tvrdili, že ho nemohou ani cítit.

ObrazekDen jsme zakončili jízdou vláčkem na rozhlednu Černá studnice. Sluníčko svítilo, větřík povíval, vláček projížděl krásně uklizenými vesnicemi, čistými lesy a děti údivem skoro mlčely. A pak honem na rozhlednu - tedy pro silnější nátury. Což byli skoro všichni. A ještě stihli počítat schody. Pak už nás vláček zavezl zpět k autobusu a autobus k netrpělvě čekajícím maminkám.

Děkujeme i všem maminkám a babičkám, které nás doprovodily, dávaly na nás pozor a pomáhaly paním učitelkám. Doufáme, že i pro ně, tak jako pro nás, to byl nádherný den.

 

Náhledy fotografií ze složky Výlet do Pěnčína

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář