Jdi na obsah Jdi na menu

Den orientačního běhu.

17. 10. 2014

Ve čtvrtek  9. 10. 2014  pořádala ZŠ a MŠ Prácheň ve spolupráci s DDM Smetanka Nový Bor orientační závod pro děti z malotřídních škol. V novoborském parku u kina byla vytyčena trasa od prvních tříd až po páté třídy. Už když první skupina nejmenších dětí doběhla do cíle, bylo jasné, že akce bude zdařilá, protože minimálně půlka dětí chtěla běžet znovu. A nadšení vydrželo i starším dětem. Po skončení závodu dětí následovalo překvapení pro pedagogický dozor. Paní učitelky měly možnost si orientační závod také vyzkoušet a většina učitelek této možnosti využila za mohutné podpory svých žáků.

Celé sportovní dopoledne se velmi vydařilo a doufáme, že v příštím roce budeme moci tuto akci znovu zopakovat. Děkujeme za pomoc při pořádání závodu DDM Smetanka Nový Bor, členům oddílu OK Jiskra Nový Bor a dalším dobrovolníkům.
Projekt byl podpořen z dotace z Dotačního fondu Libereckého kraje
PROGRAM č. 4.1.
 
 

2.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář