Jdi na obsah Jdi na menu

Drakiáda 2010.

5. 10. 2010

POČASÍ  SE  NEDÁ  OBJEDNAT.Obrazek

 

Za „trochu“ silnějšího větru proběhla v pondělí 4.10.2010 další drakiáda u Panské skály. Na třídních schůzkách slíbili pořadatelé ze školy, že zajistí větrné počasí ( v předešlých letech se stávalo,že skoro nefoukalo). Tentokrát nebyl většinou problém dostat draka do vzduchu. Ale větší rébus byl, jak ho tam udržet a nezamotat se s ostatními draky nebo nezamotat se do větví stromů. Letos byla asi největší „úmrtnost“ draků za poslední roky,ale i tak děkujeme rodičům,prarodičům a dalším

z doprovodu, že se statečně při pouštění draků prali s počasím a zajistili tak dětem další nezapomenutelné zážitky.

Potěšila nás velká účast – ve vzduchu poletovalo přes 60 draků a krotilo je přes 150 dětí a dospělých. Poděkování za účast si zaslouží i učitelský sbor ze Základní školy, který se zúčastňuje pravidelně každý rok a letos poprvé opravdu nemůže vznést stížnost na nezajištění větru ani pan učitel David.

Děkujeme i městu Kamenický Šenov za zajištění drobného občerstvení, které se děti mohly

po obdržení diplomu za pouštění draků vyzvednout v informačním centru u Panské skály.

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Drakiáda 10.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář