Jdi na obsah Jdi na menu

Naše příprava na Advent.

23. 11. 2009
ObrazekTradičně bude mít naše škola při zahájení adventu v neděli na náměstí v K. Šenově svůj stánek. Děti ve školce a škole pilně pod odborným dohledem p.učitelek již čtrnáct dní vyrábějí drobné dárečky a ozdobné předměty. Děkujeme rodičům, kteří škole poskytli polotovar pro výrobu nebo se osobně zůčastnili výroby dárečků. Např. v sobotu 21.11. se konala ve školce malá dílnička drátkování pod odborným vedením p. Gergelové. Rodiče,děti,učitelky vyrobili nádherné stromečky, kapříky, hvězdičky,....

Obrazek

Přiďte se v neděli přesvědčit a něco si u nás zakoupit. Budeme se na vás těšit.

Program adventu :
- od 15:00 vánoční trhy místních zájmových organizací a spolků na náměstí T.G.M.
- pro děti, mládež a dospělé je od 15:30 připraven v kině Hvězda jeden z nejkrásnějších příběhů světové literatury VÁNOČNÍ KOLEDA Charlese Dickense, nový animovaný film pro všechny jen pár dní po světové premiéře v našem městečku! ,a navíc každý bez rozdílu věku s lampionem dostane slevu na pouhých 36,- Kč
 
(Předprodej již zahájen, radíme, vyzvedněte si vstupenky již tento týden, nenechávejte nákup na poslední chvíli, loni bylo kino vyprodáno! Vstupenky můžete zakoupit ve středu od 17:00 do 20:00 a ve čtvrtek od 19:30 do 20:00, v sobotu od 17:30 do 20:00)
 
Ihned po skončení filmu (17:00) lampionový průvod od kina přes Dvořáčkovu ulici směrem na náměstí, letos průvod doprovází tři králové.
 
Na náměstí T.G.M 17:15 vystoupení dětí z mateřských škol.
 
17:45-18:00 slavnostní rozsvícení vánoční výzdoby
 
Domů ale neodcházejte!
 
Pojďte se projít městem, čeká na Vás nasvícené muzeum a kostel osvětlený svícemi a v 18:45 Gospel* v podání bluegrassové skupiny The Lusatian Grass.
 
Program pro Vás připravuje město Kamenický Šenov, aktivní dobrovolníci a sdružení Na Výsluní ve spolupráci s farním úřadem
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář