Plavání 2014.

7. 2. 2014

Od 12.2.1 začínáme každou středu jezdit na plavání do bazénu na Severu v Č. Lípě. Měli bychom jet 10x (tj. 23.4.14 naposledy). Děti budou mít s sebou : plavky, ručník, mýdlo, sáček na mokré plavky, sáček na boty, igelitovou tašku na ručník a mýdlo k bazénu. Odjezd je každou středu ráno v 7:30 hod. od školy, návrat kolem 10:30 hod. Děti si s sebou na plavání nebudou brát svačinu. Po návratu do školy se školáci nasvačí a ještě se budou učit. Pozměněný rozvrh dostanou během příštího týdne.

Sraz ve škole v 7:15 hod. Je třeba, aby děti byly nasnídané, protože svačit budou až po návratu z plavání.

Změna rozvrhu po dobu plavání: v pondělí a v pátek místo Tv bude Matematika nebo Český jazyk. Ve středu se učí od 4.vyuč.hod.