Jdi na obsah Jdi na menu

Pomoc dětem na Haity.

18. 2. 2010

   Pomoc dětem postiženým zemětřesením na Haiti

V rámci spolupráce mateřských školek Prácheň a Eichgraben vznikl nápad jak pomoci dětem postiženým zemětřesením na Haiti. Děti z obou mateřských školek namalují, vyrobí malé dárečky, děti ze ZŠ Prácheň vyrobí jednoduché dárkové předměty, a i rodiče dětí přispějí svou rukou k dílu ve školní dílně. Všechny tyto výrobky se budou v Německu prodávat na malé burse a naše školka uspořádala z dárků a výrobků od dětí z MŠ Eichgraben tombolu na dětském karnevalu,vyhrál každý los a prodalo se všech 150 losů. Výtěžek z obou akcí poputuje na pomoc dětem na Haiti.

Naše děti nám ukazují, že pomoci může každý, dospělý nebo dítě, jen musí chtít a způsob jak pomoci se už najde sám …. „ já namaluji obrázek“, „ já vyrobím kytičku“, „já přinesu malého medvídka“. Tak jsme se do toho pustili, akce se povedly a všem, kteří pomohli – DĚKUJEME.

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář