Jdi na obsah Jdi na menu

První den ve škole.

7. 9. 2009

ObrazekPoprvé do školní lavice v úterý 1.9.09 na Práchni zasedlo osm prvňáčků. Po krátkém povídání s paní učitelkou, vtrhl do třídy kašpárek s princeznou a pozvali prvňáčky i s doprovodem na zahradu, aby se mohli přesvědčit o jejich šikovnosti.

Obrazek

Prvňáčkové, společně se svými rodiči, na zahradě soutěžili např. v navlékání korálů, které princezna poztrácela,museli najít deset listů,napíchnout je na klacík a postavit les, vyzkoušeli si i hod velkou kostkou ….

Na konci si děti správně ze tří zahalených postav vybraly svoji paní učitelku a ta si je odvedla zpátky do třídy.

Obrazek

První dopoledne rychle uteklo, ale další dny už na prvňáčky čeká opravdová škola a opravdové učení.

 

 

Náhledy fotografií ze složky První den ve škole 09.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář