Jdi na obsah Jdi na menu

Školní slavnost.

21. 6. 2009

ObrazekV sobotu,při počasí jak na objednávku, na školní zahradě hrála hudba, svou šikovnost předvedly děti ze školky i ze školy při nacvičených vystoupení, rozloučili jsme se s dětmi posledního ročníku ze školky, přivítali jsme prvňáčky do školy a rozloučili jsme se čtvrťáky, kteří odchází do páté třídy, děti i dospělí si mohli zasoutěžit a hlavně všude panovala pohoda, dobrá nálada a zábava.

Obrazek

Zamračená obloha byla předzvěstí pokažené akce,ale nakonec se příroda umoudřila a po drobném mrholení,které nás spolu s mlhou provázelo i před deseti lety při nácviku stejného programu,se sluníčko přece jen prodralo na oblohu a odpoledne se vydařilo.Děti z MŠ předvedly svůj program s tanečky na lidovou notu a potom byly vyřazeny z MŠ šerpováním.Zároveň byli vyřazeni i čtvrťáci,kteří odcházejí z  naší školy do páté třídy.    Děti ZŠ se pak ukázaly coby brouci a mravenci v pořadu Jak se cvičí mezi brouky.Velice pěkné,doma vyrobené kostýmy,slušně nacvičený zpěv a hravá forma vystoupení jistě zaujala přítomné rodiče.Po vystoupení se pak všichni přítomní,hlavně ostatní děti zapojili do jednoduchých soutěží v areálu zahrady,při jejichž organizaci nám vydatně pomáhalo sdružení prácheňských maminek a mládež z turistického kroužku.Dobrou náladu tvrdila kapela s panem Svitákem a panem Kocourkem,k chuti přišly koláče a utopenci z vlastní kuchyně a dobrá nálada se nesla celým odpolednem.Srdečně děkujeme všem pomocníkům a sponzorům.                       

Obrazek

Tak doufáme, že ten kdo se zůčastnil, ten přijde příště zas a kdo tuto slavnost propásl, tak si jí nenechá další rok ujít.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Školní slavnost.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář