Jdi na obsah Jdi na menu

Školní výlet.

19. 6. 2009

Dnes 17.6. jsme se školními dětmi ze 3 a 4 třídy absolvovali  pěší výlet z Práchně až do Mlýnů.Děti dostaly vykreslené mapy s označenou cestou a s body k zastavení .Obrazek

Cesta vedla od viaduktu podél staré zrušené tratě nad Pryskem,hlubokou roklí až do vesnice a pokračovala ve směru pod Střední vrch ,kolem, nyní téměř vyschlého rybníčku.Přes Hadí les do Pískovcového údolí a pak k silnému lesnímu pramenu,který vyvěrá z průzkumného vrtu na hranici vesnice.Cestou jsme plnili při deseti zastaveních jednoduché úkoly,zahráli jsme si na schovávanou v terénu,trefovali jsme šiškami do stromu,při hře na

Myslivce a vlky  musely spatřené děti za trest dělat dřepy.Když jsme pak poslední úsek cesty zdolali po silnici,dozvěděli jsme se na nádraží,že je na trati výluka a tak jsme se do Kamenice a pak na Prácheň vraceli autobusem.

Obrazek

Obrazek

Den se umoudřil,nepršelo,zamračená obloha se postupně vyjasnila a kolem poledne už slunce příjemně hřálo.Svačiny a dobroty jsme snědli a protože usušit promočené ponožky a boty není přece žádný problém,můžeme říci,že výlet se vydařil./A paní učitelky nás pochválily,že jsme téměř nezlobili/

Děti z 1 a 2 třídy jely s mateřinkou do zoologické zahrady v Děčíně a jistě se taky všichni vrátili plní dojmů ze zvířátek a dalších atrakcí,které ZOO nabízela.

  

 

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář