Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěž Schauma kids školkám.

12. 11. 2010

 

Soutěž Schauma kids školkám.
Děti z naší školky se zúčastnily projektu pořádané firmou Henkel spol. s r. o., „Schauma školkám“. Do školky jsme obdrželi hrací kartu s malými dárečky pro děti a informacemi o soutěži. Úkolem bylo nasbírat nejméně 7 etiket z produktů Schauma Kids, nalepit je na hrací kartu ve formě obláčku a společně s dětmi vytvořit obraz, a to na jakékoliv téma. Jmenovitě děkujeme těmto maminkám za nasbírané etikety: p. Machové (2 etikety), p. Prokopové (2 etikety), p. Jiřičkové, p. Povýšilové, p. Majcherové, jejich děti dostaly odměnou malé dárečky zaslané jmenovanou firmou. Díky nim se nám podařilo splnit podmínky soutěže a mohli jsme hrací kartu poslat zpět organizátorům projektu Schauma školkám. Výhra v soutěži je opravdu lákavá – 100 000,-Kč pro školku na nákup zařízení, didaktických pomůcek pro děti, třeba se na nás usměje štěstí.
                                                                                                  p.učitelky MŠ

 

s2.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář