Jdi na obsah Jdi na menu

Úkol z recyklohraní a poděkování rodičům.

9. 5. 2011

Zadání nejnovějšího úkolu z recyklohraní, který musí být odeslán v 19.týdnu je na : www.recyklohrani.cz.

 

is-6-.jpg

Děkujeme rodičům, kteří pomáhali dětem při řešení nesnadného úkolu v recyklohraní. Sice tento úkol byl popsán jako : „pro všechny věkové kategorie“,ale určitě, nejen mladším dětem, se pomoc rodičů hodila.
Za vyřešení tohoto úkolu můžeme získat až 300 bodů ( v letošním školním roce jsme doposud získaly 305 bodů za sběr baterií a splnění úkolu). Přehled cen, které si můžeme pro děti objednat do školy si rodiče mohou prohlédnout na : www.recyklohraní.cz.
(příklad : stopky 179 bodů, hlavolam 185 bodů, sudoku 227 bodů,….)

 

is-1-.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář