Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční poděkování od RECYKLOHRANÍ.

19. 12. 2011

Díky plnění úkolů v projektu recyklohraní (se kterými většinou dětem pomáhají rodiče) a díky sběru elektrozařízení a batrií, jsme i letos nasbírali body,které jsme teď před vánocemi mohli vyměnit za dárky pod stromeček dětem do školy.

A protože se zahálet nemá,máme tady pro vás nový úkol.

Nový úkol - Křížovka

Vyhlašujeme druhý úkol letošního školního roku 2011/2012 s názvem Křížovka. Jak již název napovídá, úkolem bude vyluštit křížovku s tématem odpadů, ale to nebude vše. Druhá část úkolu bude opět tak trochu dobrodružná a detektivní.

Až budete znát tajemku,vydejte se na pátrací výpravu a pořiďte fotografii"tajemky",kterou objevíte ve svém okolí.

Křižovky i s podrobným popisem dostanou děti domů.

Termín odevzdání křižovky (a pokud někdo pořídí fotku,tak i fotky) je 16.1.2012.

Přejeme hodně zdaru v novém roce.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář