Zahradní slavnost 14.

18. 6. 2014

7.jpg

Slavnost zahájila paní ředitelka Mgr. Terez Jeřábková. Připomněla letošní kulatá výročí školy, poděkovala učitelskému sboru, který na naší škole působil, i tomu současnému. Také ocenila podporu, jíž se dostává škole od Městského úřadu..8.jpg

Dále už následovala taneční vystoupení dětí z MŠ, dětí hrajících na flétnu a divadelní představení dětí ze ZŠ. Přesně po ukončení tohoto programu začalo pršet, tak byla akce přesunuta do školy, kde proběhlo rozloučení s předškoláky a se žáky čtvrté třídy.

V prostorách MŠ  měli možnost děti s rodiči shlédnout pohádku divadla Koloběžka. Bohužel nepříznivé počasí neumožnilo dětem zabavit se na školní zahradě připravenými úkoly.16.jpg

I tak  jistě rodiče odcházeli ze slavnosti s hrdým pocitem, že mají šikovné děti, protože dětem ze školky i ze školy se vystoupení velice povedlo..

Děkujeme rodičům a přátelům školy, kteří přišli podpořit naší školu svou účastí.

Děkujeme paní Kosťunové a paní Jelínkové, za ušití kostýmů pro děti z MŠ.

Náhledy fotografií ze složky Zahradní slavnost 2014.