Jdi na obsah Jdi na menu

Zahradní slavnost 14.

18. 6. 2014

 

 

7.jpg

Slavnost zahájila paní ředitelka Mgr. Terez Jeřábková. Připomněla letošní kulatá výročí školy, poděkovala učitelskému sboru, který na naší škole působil, i tomu současnému. Také ocenila podporu, jíž se dostává škole od Městského úřadu..8.jpg

Dále už následovala taneční vystoupení dětí z MŠ, dětí hrajících na flétnu a divadelní představení dětí ze ZŠ. Přesně po ukončení tohoto programu začalo pršet, tak byla akce přesunuta do školy, kde proběhlo rozloučení s předškoláky a se žáky čtvrté třídy.

V prostorách MŠ  měli možnost děti s rodiči shlédnout pohádku divadla Koloběžka. Bohužel nepříznivé počasí neumožnilo dětem zabavit se na školní zahradě připravenými úkoly.16.jpg

I tak  jistě rodiče odcházeli ze slavnosti s hrdým pocitem, že mají šikovné děti, protože dětem ze školky i ze školy se vystoupení velice povedlo..

Děkujeme rodičům a přátelům školy, kteří přišli podpořit naší školu svou účastí.

Děkujeme paní Kosťunové a paní Jelínkové, za ušití kostýmů pro děti z MŠ.

 

Náhledy fotografií ze složky Zahradní slavnost 2014.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář